NANOAIZSARDZĪBA AUTOMAŠĪNAI

NANOAPSTRĀDE

Nanopārklājumi ļauj ietaupīt ikdienas tīrīšanas līdzekļus un laiku līdz 80%.

Ūdens notek no lotosa zieda gluži tāpat kā zirņi noripo no kalna. Tas notiek tāpēc, ka kontakts starp virsmām ir minimāls un tās ir slidenas. Tāds pats hidrofobisks efekts (vai pašattīrīšanās efekts) tiek sasniegts ar nanolīdzekļa palīdzību. Ja virsmas ir apstrādātas ar šādu līdzekli, tad attīrīšanās notiek krietni ātrāk un bieži vien nav nepieciešams izmantot specifiskos tīrīšanas līdzekļus.

NANOPĀRKLĀJUMA PRIEKŠROCĪBAS:

 • ilgtermiņā caurspīdīgs pārklājums
 • viegli uzklājas
 • bez smaržas
 • ātri žūstošs
 • augsta efektivitāte
 • nesatur šķaidītājus
 • nesmērē virsmu
 • var mazgāt ar augstspiedienu
 • apstrādāto virsmu viegli kopt
 • izturīgs pret dilšanu

нанозащита

BIEŽI UZDODAMIE JAUTĀJUMI:

+Cik ilgs ir ūdens atgrūšanas efekts?

Apstrādātā virsbūve saglabā hidrofobisko efektu līdz pat 9-12 mēnešiem, atkarībā no braukšanas intensitātes un mazgāšanas biežuma.
Ar “pret lietus” līdzekli apstrādātais vējstikls saglabā efektu no 15 000 līdz 20 000 km, sānstikli – līdz 60 000 km.
Apstrādāto disku efekts saglabājas gadu. Protams jāņem vērā arī braukšanas paradumi.

+Kāds ir uzklātā līdzekļa biezums?

1 nanometrs (nm) ir viena metra miljardā daļa. Apstrādātās virsmas nanolīdzekļa biezums ir 20-60 nm.

+Kā atšķiras ar nanolīdzekli apstrādāta virsma no tādas, kurai uzklāts vasks vai citi līdzekļi?

Galvenā atšķirība ir līdzekļa iedarbības termiņā. Šķidrais vasks darbojas no 1 līdz 3 mēnešiem, cietais vasks kalpo līdz 6 mēnešiem, nanopārklājuma darbības termiņš ir līdz gadam. Šīs nozares attīstība attīstās ļoti strauji un jau šodien ir iespējams apstrādāt virsbūves ar līdzekļiem, kuru darbības termiņš ir līdz pat 5 gadiem. Kā likums – jo lētāks vasks, jo īsāks iedarbības termiņš tam ir. Visi termiņi ir aptuveni, jo tie ir lielā mērā atkarīgi no auto braukšanas un izmantošanas specifikas. Piemēram, ja auto nobrauc gada laikā 60 000 km pa šosejas ceļiem, līdzekļa darbības termiņš samazinās līdz pat 2 reizēm.

NOSPIED UZ PAKALPOJUMU, LAI UZZINĀTU VAIRĀK:

+Nanolīdzekļi auto virsbūvei

Auto virsbūvei paredzētie nanolīdzekļi ir vienkomponenta pārklājums, kas tiek uzklāts uz lakas un nodrošina aizsardzību pret jebkādiem netīrumiem.

Tas mazina netīrumu atstāto iespaidu uz virsbūvi, piemēram – putekļi, putnu izkārnījumi u.c. Apstrādājot virsbūvi tiek iegūts tā saucamais “lotosa efekts” – lietus lāses kopā ar netīrumiem pašas ripo nost no virsbūves braukšanas laikā.

Pēc apstrādes virsbūvi ir ļoti viegli kopt – netīrumi viegli mazgājas pat neizmantojot agresīvo ķīmiju. Virsbūve ir vairāk pasargāta no sāls, skābes, sārmiem, kas savukārt mazina korozijas risku.

Vairāk par virsbūves apstrādi ar nanolīdzekli C.Quartz Finest šeit.

Svarīgi! Nanolīdzeklis, neatkarīgi no tā biezuma, neaizpilda skrāpējumus. Automašīnas virsbūvē vispirms ir jāapstrādā pret švīkām, lai, nanolīdzekli uzklājot, būtu iegūts 100% efekts.

REZERVĒT LAIKUUZZINĀT CENU

 

 

нанозащита кузова

+Stiklu apstrāde ar Aquacontrol®

Stiklu apstrāde ar Aquacontrol® rada kristāldzidru caurredzamību visos apstākļos, it īpaši tumšajā diennakts laikā.

Revolucionārā tehnoloģija AQUACONTROL® pierādījusi sevi avio būvniecībā, šodien ir pieejama visiem auto mīļiem. Braucošam automobilim no gaisa plūsmas pretestības, lietus piles pašas notek zemē.

Aquacontrol® līdzekli ir ļoti viegli uzklāt, tam nav nepieciešama vecās kārtas noņemšana.

AQUACONTROL® priekšrocības::

 • Paaugstina braukšanas drošību
 • Paaugstina komfortu
 • Uzlabo redzamību sliktos laikapstākļos
 • Samazina atspīdumu nakts laikā
 • Atvieglo stikla attīrīšanu no kukaiņiem, sniega un ledus
 • Darbojas uz vējstikla līdz 20 000 km, uz sānstikliem līdz 60 000 km nobraukuma
 • Samazina stikla tīrītāju slodzi un to nolietojumu
 • Vienkāršs savā lietošanā

Vēlaties paveikt to paši?  Iegādājieties Aquacontrol® līdzekli mūsu internetveikalā.

REZERVĒT LAIKUUZZINĀT CENU

нанозащита стекла

+Disku aizsardzība

Disku apstrāde nodrošina to tīrību un mirdzumu uz ilgu laiku.

Regulāra disku kopšana pasargā tos no paātrinātas smērēšanās ar bremžu putekļiem, atvieglo to mazgāšanu un saglabā tiem labu izskatu uz ilgu laiku.

Ieteikums: Apstrādājot diskus gan no iekšpuses, gan ārpuses 2 reizes gadā, tie saglabā savu sākotnējo izskatu daudzu tūkstošu kilometru garumā.

REZERVĒT LAIKUUZZINĀT CENU

 

нанозащита дисков

+Nanoaizsardzība tekstilam un ādai

Nanoaizsardzība automobiļa salonam ir vienkomponentes līdzeklis ādai un tekstilam, kas rada neredzamu aizsargkārtu uz apstrādātās virsmas.

Tāds pārklājums nodrošina aizsardzību no netīrumiem un ilgtermiņa aizsardzību pret mitrumu. Tādi šķidrumi kā kafija, sula, vīns, u.c. neiesūcas izlietajā vietā, bet notek nost no virsmas.

Apstrādātās virsmas ir viegli kopjamas un tīrāmas. Nanolīdzeklis neiespaido izstrādājuma ārējo izskatu, kā arī nemazina materiāla elpošanas funkciju.

Pirms uzklāšanas rūpīgi jāiztīra tekstils vai āda. Ja līdzekli uzklās uz netīrītas virsmas, to būs praktiski neiespējami iztīrīt! Pirms apstrādes ar nanolīdzekli, iesakām veikt ķīmisko tīrīšanu vai padziļināto tīrīšanu izstrādājumam.

Svarīgi! Neviens nanolīdzeklis pēc tā uzklāšanas neizdala alergēnus un tie skaitās pilnīgi nekaitīgi veselībai.

REZERVĒT LAIKUUZZINĀT CENU

 

нанозащита текстиля

JAUTĀJUMU GADĪJUMĀ ZVANIET P-Pk 9:00 – 18:00, Tel.: +371 2005 2008

VĒLATIES PASARGĀT SAVU AUTOMOBILI?

Nospied šeit un izvēlies nepieciešamos produktus darbu veikšanai mūsu internetveikalā.


NANOTEHNOLOĢIJAS DARBĪBAS PRINCIPS

Kā jau visas tehnoloģijas arī auto kopšanas līdzekļi attīstās uz nanotehnoloģiju bāzes. Automašīnu apstrāde ar šādiem līdzekļiem sniedz necerētus rezultātus.

Līdzeklim ar kuru pārklāj virsbūvi un stiklus ir 3 kārtas. Pirmā ir saistkārta, kas savieno aizsarglīdzekli un auto virsbūves lakas kārtu, otrā ir pamatkārta, trešā ir izlīdzinošā kārta. Tieši pēdējā kārta neļauj ūdenim krāties uz virsmas, liek tam kopā ar netīrumiem ripot nost. Tāds līdzeklis rada automašīnai pašattīrošu efektu – kad līst ietus, lāses pašas noripo no virsbūves ar gaisa plūsmas palīdzību. Tas, protams, nav salīdzināms ar mazgāšanu, bet automašīna paliks tīra uz ilgu laiku.

Šādiem aizsarglīdzekļiem ir arī aizsargfunkcija -tie neļauj netīrumiem ieēsties virsmā. Tas nozīmē, ka mazgājot automašīnu, nav jālieto spēcīgie līdzekļi, lai nodrošinātu virsbūves tīrību.

Tāds pats līdzeklis tiek klāts arī uz stikliem, garantējot, ka lietus laikā lāses ripos no vējstikla pašas zemē ar pretvēja radīto ātrumu. Tā piemēram, lietusgāžu laikā braucot pa šoseju ar lielu ātrumu, nemaz nav jāizmanto stiklu tīrītāji.

nanotehnoloogia_faas1

1 fāze – Tikko pēc uzklāšanas

Nanoprodukti sastāv no nanodaļiņām ar komponentēm, kas cieši sasaistās ar virsmu un citiem komponentiem, kas ļauj atgrūst lietu, sniegu, ledu un netīrumus.

nanotehnoloogia_faas2

2 fāze – Drīzumā sākas pašorganizācijas process

Tās sasaistās stiklveidīgās komponentēs, kas rada augstu cietības pakāpi pārklājumam. Šīs daļiņas “prātīgi” novietojas uzklāšanas brīdī uz virmas.

nanotehnoloogia_faas3

3 fāze – Cietēšanas stāvoklis. Process beidzās.

Saistošās komponentes pārvietojas uz virsmu, nesaistošās komponentes pārorientējas tuvāk gaisam, t.i. uz ārējās virsmas daļas.
Šajā “sakārtošanās” procesā veidojas ultraplāns stiklveida slānis.