AUTOMAŠĪNAS KOPŠANA UN SALONA ĶĪMISKĀ TĪRĪŠANA

NOSPIED UZ PAKALPOJUMA NOSAUKUMA, LAI UZZINĀTU VAIRĀK:

+Virsbūves mazgāšana ar rokām

Virsbūves mazgāšanu ar rokām var veikt pats, bet labāk to uzticēt profesionāļiem.

Virsbūves mazgāšana ar rokām – vissaudzīgākais auto kopšanas veids. Automašīnas skalošanu ar augstspiedienu ir jāsāk no auto apakšējās daļas. Tādā veidā smilts un netīrumu daļiņas atdalās no virsbūves, nebojājot to. Auto mazgāšanas līdzekļus ir rūpīgi jāizvēlas, izvērtējot virsbūves tipu (vai plānots vaskot, vai pārklāt ar lakas aizsardzību). Jutīgajai tumšajai lakai der maigie, dabīgie līdzekļi kā arī mākslīgo materiālu sūkļi. Mazāk jutīgai, gaišas lakas virsbūvei der parastie sūkļi. Citus netīrumus, tādus kā kukaiņi un ziedputekšņi, var novērst ar mikro šķiedras drānu. Uzmanību – pārāk aktīvi darbojoties, mīkstā un jutīgā laka var nonākt nost.

Ieteikums: Lai uz nomazgātās mašīnas virsbūves nepaliktu nožuvuša šampūna u.c. nosēdumu pēdas, tā ir ļoti rūpīgi jānoskalo.

REZERVĒ LAIKUUZZINĀT CENU

autopesu

 

+Virsbūves kopšana ar IronX

Rūsgano pleķīšu parādīšanās uz virsbūves vēl nenozīmē, ka auto sācis rūsēt!

Metāliskie putekļi “virpuļo” ap automašīnu braukšanas laikā. Tie veidojas no bremžu uzlikām, diskiem, kā arī ziemas riteņu radzēm. Automašīnas ekspluatācijas laikā šie putekļi-metāla daļiņas nosēžas uz virsbūves, sāk reaģēt ar ūdeni, sāli un lēnām ieēdas lakā, kā arī krāsojumā. Tādā veidā virsbūvē sāk rasties korozijas pleķi. Reakcija notiek lēnām, sākotnēji to pat nevar pamanīt. Drīzumā parādās dzeltenīgi pleķi, īpaši uz plastikas un metāla detaļām. Automašīnas apstrāde ar IronX novērsīs šo problēmu, ja automašīna tiks regulāri pareizi kopta.

Piedāvājam unikālu auto virsbūves apstrādi ar IronX līdzekli. Tas novērsīs rūsas pleķīšus, kuri radušies no metāla putekļiem, sāļiem un oksīdiem. Mazgāšanu ar IronX iesakām veikt, izvērtējot automašīnas ekspluatācijas kā arī braukšanas paradumus. Baltām mašīnām šo problēmu var manīt ar neapbruņotu aci, bet tumšiem auto ir jāveic tests. Ja, velkot ar roku pa tīrām auto virsbūves sānu daļām virsma nav gluda kā spogulis, vēlams veikt IronX mazgāšanu. Noteikti iesakām šo apstrādi izmantot pirms virsbūves pārklāšanas ar vasku, nanoapstrādes un apstrādes ar Cquartz. Virsbūves tīrība nodrošinās daudz kvalitatīvāku aizsardzības līdzekļa uzklāšanu, kā arī nodrošinās tās ilgmūžību.

Ieteikums: Ņemot vērā to, ka mazgāšana ar IronX attīra virsbūvi par visiem 100%, iesakām veikt papildus virsbūves pēcapstrādi ar kādu no plašā aizsarglīdzekļu klāsta. Kopšanas labākam rezultātam virsbūvei būtu nepieciešams uzklāt vismaz šķidro vasku.

REZERVĒ LAIKUUZZINĀT CENU

ironx autopesu

+Salona ķīmiskā tīrīšana

Ar laiku auto salons kļūst netīrs un pieputējis, kā arī var parādīties ieēdušies traipi.

Ja auto tiek bieži mazgāts un salons – bieži tīrīts, bet nekad nav veikta salona ķīmiskā tīrīšana, tad var droši apgalvot, ka Jūsu automašīnas salons ir netīrs. Putekļi un netīrumi nokļūst auduma porās, ko nav iespējams iztīrīt ar sausā putekļu sūcēja palīdzību.

Uzmanību! Nav vēlams veikt ieēdušos traipu tīrīšanu saviem spēkiem, jo Jūs nevariet būt pārliecināti par pareiza tīrīšanas līdzekļa izvēli. Ja Jūsu mēģinājumi iztīrīt traipu būs nesekmīgi, šo traipu kvalitatīvi iztīrīt var neizdoties pat profesionāļiem.

REZERVĒ LAIKUUZZINĀT CENU

salongi keemiline puhastus

+Disku kopšana

Automobiļa regulāra disku kopšana palīdzēs saglabāt tiem perfektu izskatu.

Netīri diski rada priekšstatu, ka pati automašīna ir netīra. Bremzēšanas procesā rodas melni metāliski putekļi, kas nonāk uz riteņu diskiem. Ziemas periodā, kad uz ielām tiek izmantoti dažādi pretslīdes un sniega kušanas līdzekļi, šie netīrumi ir dzeltenīgi brūni. Diski pastiprināti aplīp ar piķa daļiņām gan vasarā, kad asfalts uzkarst, gan ziemā tās atlec no riepām.

Daļu no šiem netīrumiem var vienkārši nomazgāt. Tomēr, lai pilnībā attīrītu diskus no visiem netīrumiem, ir nepieciešami specifiski līdzekļi un dažādas to apstrādes tehnoloģijas.

Piedāvājam apstrādāt diskus ar aizsarglīdzekli un riepām uzklāt spīdumu.

REZERVĒ LAIKUUZZINĀT CENU

velgede pesu

JAUTĀJUMU GADĪJUMĀ ZVANIET P,O,T,C,P 9.00 – 18.00 tel. +371 2005 2008