VIRSBŪVES NOKRĀSOŠANA

Automašīnas lakas un krāsas pārklājuma bojājumu lokālā remonta tehnoloģija, kura tiek lietota pasaulē, ļauj nemanāmi novērst virsbūves pārklājuma skrāpējumus, nošķēlumus un citus nenozīmīgus bojājumus. Pie tam, remonts tiek veikts tikai uz bojātā apgabala, bet rūpniecības krāsa uz pamatvirsmas saglabājas.

Rezultātā, bojātās vietas nespēj atpazīt pat profesionāļi, bet remontam tiks patērēts ievērojami mazs laiks un ekonomēti izejas materiāli, pie tam, lokālais remonts notiek bez virsbūves elementu demontāžas, kas ļauj saglabāt automašīnas „pārdošanas” vērtību. Un arī tad automašīna nenokļūst „sisto” rindās un blakus detaļas remonta laikā netiek sabojātas.

Automašīnas virsbūves lakas un krāsas pārklājuma lokālā remonta pamata priekšrocības ir:kohtvärviparandus

  • ievērojama laika ekonomija, salīdzinot ar tradicionālo remontu.
  • minimālā remonta zona;
  • rūpniecības pārklājuma minimāla nomaiņas zona;
  • remontējamo detaļu demontāžas neesamība;
  • rūpniecības montāžas un skrūvju savienojumu antikorozijas apstrādes saglabāšana;
  • ievērojama laika ekonomija, salīdzinot ar tradicionālo remontu.

 

 

Automašīnas virsbūves nošķēlumu remonts

Nošķēlumi uz pārsega – tā ir kopēja automašīnu īpašnieku problēma. Mēs aizpildām nošķēlumus ar krāsu ar aerografa palīdzību, kā tas ir parādīts uz zīmējuma zemāk, ļaujam nožūt šai „cepurei”, pēc, ar speciālā instrumenta palīdzību, noņemam lieko kārtu līdz dzimtāskrāsas slānim, nesabojājot to.

Nošķēlumu remonts

Tā izskatās krāsas nošķēlums griezumā līdz remontam.

Nošķēlumu remonts

Nošķēlums tiek aizpildīts ar krāsu un laku, kas ir sagatavoti pēc receptes. Liekā kārta tiek noņemta ar speciālu instrumentu, nesabojājot automašīnas krāsu.

Nošķēlumu remonts

Tā izskatās krāsas nošķēlums griezumā pēc remonta.

Pēc dotā remonta nošķēlumi paliek redzami no tuva attāluma, īpaši uz gaišiem toņiem, ja tas Jūs neapmierina, tad var pilnīgi nokrāsot detaļu.

Ja Jūs vienlaicīgi pasūtat automašīnas pulēšanu un nošķēlumu remontu, tad nošķēlumu remonts tiek veikts pēc virsbūves pulēšanas.

NB! Nošķēlumu remontā neietilpst automašīnas mazgāšana!

+371 2005 2008, domina@smartservice.lv