ĀDAS REMONTS UN KRĀSOŠANA

Ādas izstrādājumi parasti ir izturīgi un kvalitatīvi, bet pat tiem gadās kāda skāde – uzplēšot, saskrāpējot, tie mēdz deformēties, un, intensīvi lietojot ikdienā, krāsa mēdz izbalot un noberzties. Šos bojājumus ir iespējams salabot ar SMART tehnoloģiju – izmantojot mūsdienīgus, inovatīvus materiālus, iespējams iegūt tik perfektu rezultātu, ka bojāto vietu nevar saskatīt.

REZERVĒT LAIKUUZZINĀT CENU

 

 

NOSPIED UZ PAKALPOJUMA NOSAUKUMA, LAI UZZINĀTU VAIRĀK:

ремонт и покраска кожи

+Ādas krāsošana

Āda – ļoti izturīgs materiāls, taču, pat lietojot to saudzīgi, tā nav pasargāta no mehāniskiem bojājumiem. Tīrot ādu ar nepareiziem līdzekļiem un metodēm, iespējams sabojāt tās aizsargslāni un krāsu. Nepareizas kopšanas sekas – āda zaudē savu elastību un kļūst raupja, iegūstot smilšpapīra efektu.

Ja ādas izstrādājums ir sabojājies, viens no risinājumiem ir mainīt attiecīgo apdares detaļu, bet tas ir salīdzinoši dārgs prieks. Ir iespējams veikt attiecīgās detaļas pāršūšanu, bet ir risks, ka atbilstošu ādu – gan pēc struktūras, gan pēc krāsas toņa, piemeklēt nav iespējams. Ādas pārkrāsošana ir vislētākais alternatīvais risinājums detaļu pāršūšanai vai pat tās nomaiņai.

Svarīgi: Krāsot var tikai to ādu, kas nav iepriekš apstrādāta ar silikonu saturošiem līdzekļiem. Silikons aizpilda poras un neļauj krāsai iesūkties ādā.

REZERVĒT LAIKUUZZINĀT CENU

 

покраска кожи

+Ādas sakrāsošanās no džinsu auduma

Džinsu materiāla ražošanā tiek izmantota ļoti specifiska krāsa. Šim tekstila izstrādājumam beržoties gar ādu, rodas spēcīga krāsu reakcija – džinsu krāsa ieēdas ādas krāsas kārtā tik dziļi, ka ar klasiskām tīrīšanas metodēm to iztīrīt nav iespējams.

Tīrot ādu ar agresīviem līdzekļiem, šo problēmu novērst nav iespējams – rezultātā sakrāsojums kļūst blāvāks, taču pilnībā nepazūd. Ar džinsa audumu sakrāsotu ādu var iztīrīt ar speciālu līdzekli, kas šķaida tikai auduma krāsu.

Var mēģināt iztīrīt ādu patstāvīgi, izmantojot speciālu zīmuli Dye & Ink Remover, kas satur tintes un tekstila krāsu šķaidītāju. Pēc šādas apstrādes, iesakām ādu iesmērēt ar Leather Shield, kas pasargās to no tekstila krāsām.

Izvēlieties atbilstošu līdzekli mūsu internetveikalā.

Uzmanību!Netīriet ādu ar acetonu vai spirtu – tie notīrīs ādas krāsas virskārtu un rezultātā paliks balti pleķi.

REZERVĒT LAIKUUZZINĀT CENU

 

удаление пятен от джинсов

+Noberzumu likvidēšana

Ādas salona detaļas, uz kurām ir mehāniska iedarbība ikdienā, ar laiku manāmi noberžas. Zaudējot aizsardzību, īpaši mīkstie un dziļie ādas slāņi kļūst neelastīgi un sāk noārdīties.

Ja noberzumi nav dziļi, tos iespējams noslēpt. Noberzto vietu rūpīgi notīra no netīrumiem, attīrīto vietu noslīpē un attauko, pārklāj ar “šķidrās ādas” līdzekli, un tad to krāso vairākos slāņos. Kā nobeigums tiek uzklāts aizsargkrēms.

Svarīgi! Tikai no īpašnieka ir atkarīgs, cik ilgi kalpos remontētā detaļa – jo saudzīgāk pret to izturēsies, jo ilgāk tā kalpos. Ja bojājumi ir dziļi, iesakām bojāto detaļu mainīt.

REZERVĒT LAIKUUZZINĀT CENU

 

потертости на коже

+Ādas skrāpējumu remonts

Ādas sēdekļu biežākais bojājumu veids ir skrāpējumi.

Skrāpējumus iegūst:

 • Ar apģērba dekoratīviem elementiem
 • Pārvadājot mājdzīvniekus
 • Ar somu dekora elementiem, atslēgām, u.c.

Labā ziņa ir tā, ka jebkurus skrāpējumus iespējams salabot ar SMART tehnoloģiju. Izņēmums ir tad, ja āda ir veca un sausa. Lai gan arī tādā gadījumā viss nav zaudēts! Izmantojot savā darbā vismodernākās un inovatīvākās tehnoloģijas, spējam paveikt šķietami neiespējamo un atgriezt ādas izstrādājumam tā sākotnējo izskatu.

Svarīgi! Pareizi kopjot ādu, Jūs nodrošiniet iespēju to atjaunot. Tīras un koptas ādas remontēšana un restaurācija ir vieglāka, kā nekoptas un sažuvušas.

REZERVĒT LAIKUUZZINĀT CENU

 

царапины на коже

+Riepu radīto nospiedumu likvidēšana

Pietiek pāris stundas riepas atstāt uz ādas sēdekļiem, lai ādā paliktu to nospiedumi. Neglābs pat pārvalki!

Šādus nospiedumus praktiski nav iespējams iztīrīt. Riepās saturošās vielas dziļi iesūcas ādā un nav līdzekļa, kas spētu to novērst. Bieži vien neglābj pat ādas pārkrāsošana. Riepās saturošās eļļas un taukvielas tik dziļi iesūcas ādā, ka pēc pārkrāsošanas dažās dienās šie pleķi izspiežas cauri krāsojumam no jauna.

Ir divi risinājumi:

 1. Mainīt ādas detaļu
 2. Mēģināt atjaunot ādu, noslīpējot pilnībā visas krāsojuma kārtas, veicot ādas tīrīšanu ar attaukojošiem līdzekļiem un tad krāsojot to no jauna. Diemžēl šādam darbam garantiju nav iespējams dot, kā arī pakalpojuma izmaksas var būt līdzvērtīgas ādas detaļas nomaiņai.

Uzmanību!Neatstājiet automašīnas salonā riepas bez aizsargplēvēm! Riepu sastāvā esošais kaučuks var radīt lielus bojājumus Jūsu automašīnas ādas salonam.

REZERVĒT LAIKUUZZINĀT CENU

 

следы от шин на коже

+Pildspalvu atstāto pēdu likvidēšana

Tintes traipus ir jānotīra pēc iespējas ātrāk.

Svaigas tintes smērējumus ir iespējams viegli iztīrīt no ādas. Saimniecības izolācijas lente jāuzlīmē uz traipa (iepriekš ieteicams šo manevru izmēģināt uz mazāk redzamas virsmas, lai pārliecinātos, ka noņemot lenti, ādas krāsa nenonāks nost), akurāti atlīmējiet lenti nost. Ja Jūs redzēsiet uz tās tintes pleķus, tad šo procesu var atkārtot tik ilgi, kamēr traips pazudīs, vai uz izolācijas lentes vairs nepaliks tintes pēdas. Ja pleķis netīrās, var pielietot speciālu flomāsteru tintes iztīrīšanai no ādas. Spiežot flomāstera serdīti uz tintes traipa, tīriet to līdz maksimālam rezultātam.

Vecus tintes traipus no ādas iztīrīt nav tik viegli kā svaigus. Ja pēc rūpīgas tīrīšanas pleķis palicis redzams vai tīrīšanas procesā ir nonākusi ādas krāsa, bojāto vietu ieteicams ietonēt ar mūsu līdzekli Leather Fresh. Pēc tonēšanas iesakām apstrādāt virsmu ar līdzekli Leather Protector.

Atbilstošu līdzekli var atrast mūsu internetveikalā.

Uzmanību! Necentieties tīrīt traipus no ādas ar acetonu vai spirtu, jo tie bojā ādas krāsu.

REZERVĒT LAIKUUZZINĀT CENU

 

чернила на коже

+Ādas izstrādājumu nospiedumu un iespiedumu likvidēšana

Iespiedumi un ieloces ādā veidojas gan no nepareizas izstrādājuma glabāšanas, gan arī lietošanas.

Piemēram, ja uz ādas sēdekļa automašīnas salonā uz ilgu laiku atstāj smagu priekšmetu (tās var būt riepas vai bērna sēdeklītis), tad tajā vietā veidosies šīs mantas iespiedums. Ādai raksturīgi izstiepties, bet tā nevar sarauties – tā nevar ieņemt sākotnējo formu.

Ieloces, plaisas un iespiedumus novērst nav sarežģīti, bet tam nepieciešama pieredze un zināšanas. Lielu lomu spēlē virsmas stāvoklis. Ja āda jau ir izžuvusi, un tā ir bojāta vairākās vietās, to salabot nevar.

Svarīgi! Neturiet uz ādas izstrādājumiem smagus priekšmetus, jo tas rada iespiedumus ādā.

REZERVĒT LAIKUUZZINĀT CENU

вмятины на коже

+Ūdens pleķu novēršana

Ūdens pleķi – izplatīta problēma uz gaišas krāsas mīkstās anilīna ādas.

Šai ādai ir atvērtas poras un tā ātri uzsūc mitrumu, kas rada tumšus pleķus. Paša spēkiem novērst šos bojājumus nav iespējams. Tāpēc ir ļoti svarīgi ādu sagatavot un apstrādāt to aizsardzībai jau pie iegādes.

Patīkamās, mīkstās ādas (arī zamšādas) izplatītākā problēma ir tās izcilā mitruma uzsūkšanas īpašība. Neatkarīgi no vielas veida, slapjumam vai taukvielām nonākot uz šādas ādas, veidojas tumšs pleķis – padarīt to gaišāku ir neiespējami.

Svarīgi! Ja tīru ādu apstrādā ar līdzekli, kas pasargā no mitruma, tad, ūdenim nokļūstot uz virsmas, to ir viegli noņemt, tādā veidā pasargājot ādu no pleķu rašanās.

REZERVĒT LAIKUUZZINĀT CENU

 

пятна от воды на коже

+Ādas saplaisājumu remonts

Ādas novecošanās – tās jau ir sekas ādas nepareizai kopšanai vai tam, ka āda netiek kopta vispār.

Ja āda ilgstoši netiek apstrādāta ar mitrinošu vai aizsarglīdzekli, pēc kāda laika tā sāk bojāties, uz virsmas parādās skrāpējumi un plaisas. Krāsas kārta maina toni, un āda kļūst asa kā smilšpapīrs. Tas neatbilst dabīga un dārga materiāla īpašībām.

Vecu un saplaisājušu krāsu pilnībā noslīpē, atbrīvojot ādas ārējo slāni. Tad ādu attīra un stabilizē, apstrādājot to ar tīrošo benzīnu. Plaisas un skrāpējumus aizpilda ar šķidro ādu. Pēc remontdarbiem ādu attauko un pārklāj ar grunts kārtu. Tad ādu krāso vairākās kārtās, panākot vienmērīgu krāsas klājumu, tad virsmu nolako.

 Svarīgi!Ja āda sāk smakot, tā ir “mirusi”. Diemžēl tādu ādu nav iespējams remontēt.

REZERVĒT LAIKUUZZINĀT CENU

Восстановление потресковшейся кожи

+Ādas uzplēsumu remonts

Nelielus uzplēsumus, caurumus un cigarešu iededzinātus bojājumus ir iespējams salabot.

Remontējot uzplēsumu, tā iekšpusē piestiprina mīksta matereiāla pamatu. Tādā veidā tiek nodrošināts virsmas vienmērīgums. Tad cauruma vidū ievieto ādas gabaliņu un apkārt iepilda šķidro ādu, sagatavoto vietu noslīpē un krāso.

Remontējot izdedzinātu virsmu, jāpielieto citu metodi, jo karstuma ietekmē āda saraujas un sacietē. Ja āda bojājuma vietā nav ļoti sarāvusies, tad apogļotās ādas daļas attīra līdz ārejam slānim, aizpilda ar šķidro ādu un krāso. Ja bojātā vieta ir ļoti cietusi, tad iesakām detaļu mainīt.

Ja ādā ir liels caurums, vai tās bojājuma vieta ir stipri sarāvusies, tad bojāto vietu ir neekonomiski remontēt un mēs iesakām to nomainīt.

REZERVĒT LAIKUUZZINĀT CENU

 

ремонт дыр на коже

+Saules radīto bojājumu novēršana

Ādas krāsas izbalošana ir ilgtermiņa process, kura laikā krāsa kļūst neizteiksmīga. Jo ilgāka ir saules iedarbība, jo ātrāk ādas krāsa izbalo.

Kabrioletu ādas saloni cieš visvairāk no spēcīgās saules iedarbības. Kraso atšķirību ādas tonī var saskatīt salīdzinot tiešos saules staros esošās detaļas krāsu ar tām, kas ir slēptas no saules stariem.

Automašīnu saloni tiek šūti no ādas, kam ir spēcīgs krāsojums un tas ir apstrādāts ar UV filtru aizsardzībai, kas pasargās no straujas saules staru iedarbības un mazinās izbalošanas procesa tempu. Dažos salonos ir iestrādātas detaļas no anilīna ādas, kas prasa īpašu kopšanu, jo tā ir ļoti jutīga uz ārējo vides faktoru iedarbību.

Izbalojušu ādu var atjaunot un atgriezt tās sākotnējo izskatu.

Svarīgi! Lai saules ietekmē āda neizbalotu, iesakām lietot ādas kopšanas līdzekli ar UV filtru, piemēram, Colourlock Leather Protector!Colourlock Leather Protector!

REZERVĒT LAIKUUZZINĀT CENU

 

выцветание кожи

+Pelējuma tīrīšana

Spēcīga mitruma iedarbībā uz ādas var veidoties gaiši pleķīši un rodas nepatīkamā smaka – pirmās pelējuma pazīmes.

Ja pelējums ir radies automašīnas ādas salonā, drēbēs vai apavos, nepieciešams veikt sekojošo:

 1. Pirms ķerties klāt pie pelējuma tīrīšanas, līdzekli nepieciešams pārbaudīt uz maza ādas laukuma. Iesakām tīrīt ādu ar Strong Leather Cleaner, rūpīgi notīrot katru ādas detaļu. Lai 100% attīrītu salonu no pelējuma sēnītes, jāapstrādā visas interjera detaļas.
 2. Pielietojiet attīrītajām virsmām līdzekli Leather Fixativ. Tas neitralizēs smakas, nogalinās pelējuma sēnīti un pasargās virsmas no atkārtotas pelējuma sēnītes parādīšanās.
 3. Bieži vien ar tīrīšanu pietiek, bet nepatīkamā smaka ar to nav novērsta. Šajā gadījumā iesakām lietot līdzekli Leather Smell Killer. Tas ir ļoti efektīvs līdzeklis smaku novēršanai un līdzvērtīgu tirgū tam pašreiz nav.
  Gadījumā, ja pelējums ir skāris apšuvuma iekšpusi, to var tikai nomainīt. Tīrīšanas līdzekļi tik dziļi nevar iedarboties, dziļākie slāņi pelējumu saglabā, un tas drīz vien parādās no jauna.
 4. Pēc attīrīšanas procesa virsmas jāapstrādā ar aizsarglīdzekli Elephant Leather Preserver. Šis ir 100% sintētisks līdzeklis, un atšķirībā no līdzkļiem, kas ir radīti uz augu un dzīvnieku tauku bāzes, tas neveicina pelējuma sēnītes parādīšanos un izplešanos. Dabīgie līdzekļi parasti ir lētāki kā sintētiskie, un tie rada pelējuma sēnītes attīstībai labvēlīgu vidi.

Atbilstošu līdzekli var atrast mūsu internetveikalā.

Svarīgi! Ja ādas izstrādājumus plānots ilgi glabāt, ir jāparūpējas par atbilstošiem apstākļiem, kuros būtu nodrošināta laba ventilācija un sausa vide. Piemēram, nav ieteicams glabāt ādas somas, apavus un drēbes polietilēna maisos.

REZERVĒT LAIKUUZZINĀT CENU

 

удаление плесени

+Stūres pāršūšana

Ādas stūre – tā ir vispatīkamākā detaļa automašīnā. Pat šodien stūres pāršūšana ir roku darbs.

Stūres ādai ir jāiztur ļoti liela slodze ne tikai saules iedarbības rezultātā, bet arī no roku tauku izdalījumiem. Vēl atliek ņemt vērā arī ādas izdilumu. Lietošanas laikā stūres āda paliek spīdīga, tad noberžas ādas krāsa un sāk bojāties pati āda.

Vienīgais kvalitatīvais risinājums remontējot stūri ir tā pāršūšana. Stūres krāsošanas rezultāts nav ilgtermiņa, kaut gan tas rada tādas pašas sajūtas kā jauna āda.

Ādas pāršūšana ļauj izmainīt tās vizuālo skatu, piedod jaunumu un paaugstina lietošanas ērtību. Atšķirībā no plastikas detaļām, āda nodrošina to, ka rokas, vadot automobili, neslīd.

Uzmanību! Pāršūtā ādas stūre ir regulāri jātīra ar atbilstošiem kopšanas līdzekļiem. Šie līdzekļi nedrīkst saturēt vielas, kas var bojāt krāsojuma virsmu.

REZERVĒT LAIKUUZZINĀT CENU

 

перетяжка руля

+Salona pāršūšana

Piedāvājam pilnu vai daļēju salona detaļu atjaunošanu vai materiāla maiņu, atkarībā no īpašnieka rocības un vēlmēm. Palīdzēsim rast optimālāko risinājumu materiālu, stila kā arī veikuma izvēlē, atkarībā no vēlamā rezultāta – vai vēlaties saglabāt oriģinālu, vai vienkārši sakopt salonu.

 • Salona pāršūšana
 • Stūres pāršūšana
 • Ātrumslēdža roktura pāršūšana
 • Ātrumslēdža ādas pāršūšana

REZERVĒT LAIKUUZZINĀT CENU

 

перетяжка салона

 

 

JAUTĀJUMU GADĪJUMĀ ZVANIET P-Pk 9:00 – 18:00, Tel.: +371 2005 2008

PAVEIKTO MEISTARDABRU GALERIJA

VĒLIES PATS KOPT ĀDU?

Nospied šeit un izvēlies nepieciešamos produktus darbu veikšanai mūsu internetveikalā.