Atkarībā no auto virsbūves stāvokļa, varam piedāvāt dažāda līmeņa pulēšanas un attiecīgi arī rezultātu:


PULĒŠANA SPĪDUMAM

Pulēšana spīdumam nodrošina lakas kārtai papildus spīdumu.

Pulēšanu spīdumam var veikt regulāri, lai uzturētu virsbūvi labā kārtībā. Pulēšana spīdumam aizpilda mikroplaisas un rada plēvi uz lakas kārtas.

Pulēšana spīdumam nodrošina lakas kārtai papildus spīdumu. Lielākam efektam var izvēlēties uzklāt arī aizsargkārtu, piemēram, vasku. Pēc šādas apstrādes automobilis ilgāk paliek tīrs un to ir vieglāk mazgāt.

Pulēšana spīdumam var veikt tādiem automobiļiem, kurus regulāri kopj. Uz šādi kopta auto virsbūves nav dziļu švīku un bojājumu. Pulēšana spīdumam minimāli ietekmē lakas kārtas biezumu, kas nozīmē, ka to veikšanas skaits ir neierobežots.

Svarīgi zināt! Pulēšana spīdumam nelikvidēs skrāpējumus no virsbūves. Skrāpējumus var novērst izvēloties veikt vieglo pulēšanu.

autokere poleerimine


värvikatte läigestamine

VIRSBŪVES DZIDRUMA ATJAUNOŠANA

Virsbūves dzidruma atjaunošana līdzinās pulēšanai spīdumam.

Ja Jūs vēlaties pasargāt sava auto virsbūvi no apkārtējās vides nelabvēlīgās ietekmes vai auto virsbūve ir zaudējusi savu spīdumu un ir pārklājusies ar tā saucamo “zirnekļa tīmekli” un skrāpējumiem, tad iesakām Jums izvēlēties pulēšanu spīdumam.

Pulēšanas procesā tiek izmantotas pulēšanas ierīces, kas ļauj vienmērīgi uzklāt aizsarglīdzekli uz virsbūves.

Svarīgi zināt! Lai radītu papildus aizsardzību virsbūves lakas klājumam, iesakām pēc pulēšanas apstrādāt automašīnu ar vasku vai nanopārklājumu.


VIEGLĀ VIRSBŪVES PULĒŠANA

Vieglā virsbūves pulēšana – vispareizākā pulēšanas veida izvēle automašīnai ar lielāku nobraukumu.

Vieglā virsbūves pulēšana ar profesionāliem materiāliem likvidē “zirnekļa tīmekļa”, kukaiņu un putnu atstātās pēdas, kā arī nekvalitatīvas mazgāšanas rezultātā radušās švīkas.

Pēc pulēšanas auto virsbūve iegūst dziļu un piesātinātu toni. Vizuāli automašīna izskatās kā jauna.

Svarīgi zināt! Pulēšanas procesa beigās virsbūves aizsardzībai tiek uzklāts vasks. Mēs iesakām izmantot spēcīgākus aizsarglīdzekļus, lai saglabātu jauniegūto izskatu pēc iespējas ilgāku laiku.

taastamispoleerimine


auto poleerimine

DZIĻĀ PULĒŠANA

No visiem pulēšanas veidiem, dziļā pulēšana skaitās visrūpīgākā un efektīvākā, lai gan ir ļoti jāseko līdzi lakas kārtas biezumam.

Ja automašīna ir vecāka par trim gadiem un tā nav ne reizes pulēta, tad uz tās virsbūves ir izveidojies milzīgs skrāpējumu skaits, kas nozīmē, ka bez abrazīvās pulēšanas tehnoloģijas neiztikt.

Abrazīvā pulēšana likvidē lielāko daļu skrāpējumus (izņemot tos, kuri ir dziļumā līdz gruntij vai pat metālam) un izlīdzina krāsas negludumus. Lakotā virsma kļūst gluda, gluži kā spogulis un auto izskatās kā jauns.

Svarīgi zināt! Dziļo pulēšanu var veikt tad, ja virsbūves lakas biezums nav mazāks par 85 mikroniem.


JAUTĀJUMU GADĪJUMĀ ZVANIET P,O,T,C,P 9.00 – 18.00 tel. +371 2005 2008