VĒJSTIKLA REMONTS

Bojāts vējstikls mazina redzamību un pārvietošanās drošību. Stikla robu var aizpildīt, savukārt plaisu iespējams apturēt.

Vējstikla bojājumam ir nevienmērīga forma, lielums un garums. Visbiežāk tas rodas no akmens trieciena pret vējstiklu, vai no nepareizas logu tīrītāju gumijas izvēles. Iespējams novērst arī skrāpējumus no stikla Jūsu automašīnā.

Bojājumu, kas radies vējstiklā, ieteicams labot nekavējoties, kamēr nav parādījušās papildus plaisas un robā nav iekļuvuši netīrumi.

Katrs vējstikla bojājums ir individuāls un tam ir daudz dažādi aspekti. Vai remontēt to, vai labāk mainīt stiklu? Vai ar šādu bojājumu var droši braukt tālāk? Sniegsim Jums BEZMAKSAS konsultāciju kā labāk rīkoties.

Uzmanību! Tikko radušos robu vai plaisu iesakām aizlīmēt ar caurspīdīgo līmlenti, lai tajā neiekļūtu ne ūdens, ne netīrumi.


kivitäkke parandus

STIKLA ROBA REMONTS

Robs stiklā ir lokāls bojājums. Kā likums apkārt robam izveidojas daudz mazi skrāpējumi.

Līdz ar roba rašanos, stikls zaudē savu izturību. Šī iemesla dēļ no roba var veidoties garākas un dziļākas plaisas. Šis risks ir lielāks mašīnām, kurām jau ir liels nobraukums.

 

Vai ir vērts veikt roba remontu? Atbilde ir viennozīmīgi “jā”. Acīmredzami vieglāk ir salabot robu, nekā remontēt stikla plaisas vai mainīt vējstiklu.


STIKLA CAURUMA AIZPILDĪŠANA

Roba parādīšanās stiklā mazina redzamību – gaismas stars tiek lauzts: stikls-gaiss (bojājuma vietā)-stikls. Līdz brīdim, kamēr bojājums nav liels, redzamība nemazinās, bet šāda tipa bojājumiem ir raksturīgi kļūt lielākiem, ja bojājumu nenovērš uzreiz. Sliktākajā gadījumā robs izplešas uz visām pusēm. Lai izvairītos no šīm sekām, ieteicams savlaicīgi veikt  stikla remontu.

Daudzās plaisas, kas rodas no savlaicīgi neremontēta roba, salabot nav iespējams. Tas var būt iemesls, kāpēc automašīnai nevar veikt tehnisko apskati.

Svarīgi! Bojāto stiklu ieteicams remontēt nekavējoties!

klaasitäke

klaasitäke

klaasitäke

klaasitäke

BIEŽĀK UZDOTIE JAUTĀJUMI

+Vai pēc salabošanas būs redzama bojājuma vieta?

Ja bojājums ir tikko radies un tajā nav iekļuvis ne ūdens, ne netīrumi, tad salabotā vieta nebūs redzama. Lai nodrošinātu šādu rezultātu, iesakām aizlīmēt bojāto vietu ar caurspīdīgo līmlenti.

+Kas būtu labāk - remontēt robu, vai mainīt stiklu?

Viennozīmīgi labāk ir remontēt stiklu, nevis to mainīt. Robs turpinās plesties un veidos plaisas, ja automašīnu turpinās ekspluatēt un nenovērsīs šo bojājumu savlaicīgi. Netīrumu iekļūšana bojājuma vietā traucēs roba remontu un rezultātā tas būs pamanāms. Ja Jums nav iespējas nekavējoties doties remontēt bojāto vietu, tad iesakām to aizlīmēt ar caurspīdīgo lentu, lai novērstu netīrumu nokļūšanu bojājumā.

+Vai ir jēga remontēt vairāku mēnešu vecu bojājumu vējstiklā?

Viennozīmīgas atbildes uz šo jautājumu nav. Mazs punktiņš var pārvērsties robā un tas jau ir daudz nepatīkamāk. Visbiežāk tas notiek temperatūras maiņas rezultātā, kad ārā ir mīnusi, savukārt mašīnas salonā ir plusi. Temperatūras atšķirības rada stikla robam plaisas, tāpēc iesakām atslēgt vējstikla apsildi ar silto gaisu un griezties pie mūsu speciālistiem pēc iespējas ātrāk.

+Vai bojājums var parādīties pēc kāda laika no jauna?

Nē! Sveķi, ar kuriem tiek aizpildīts bojājums, sacietē UV starojuma iedarbībā – tas nozīmē, ka, jo vairāk uz bojāto vietu spīd saule, jo izturīgāka kļūst salabotā vieta.

PLAISU UN ROBU LABOŠANAS TEHNOLOĢIJA

Vējstikla labošanas tehnoloģija sastāv no roba aizpildīšanas ar speciāliem māliem un tā sacietēšanu ar UV staru palīdzību. Bojājuma vietā tiek izurbts atvērums, kurā ar spiedienu tiek iepildīts māls. Lai saglabātu plastiskumu, tiek pievienots neliels daudzums polimēra, tas viss tiek žāvēts ar UV stariem vairākas minūtes. Pēc tam liekie polimēri tiek noslaucīti, un virsma tiek nopulēta ar speciālu pastu.

Svarīgi! Šī tehnoloģija nedod tādu pašu rezultātu kā stikla maiņa. Skrāpējumu nevajadzētu redzēt no 1.5 metra liela attāluma. Ļoti rūpīgi ieskatoties, labojuma vietu iespējams saskatīt.


JAUTĀJUMU GADĪJUMĀ ZVANIET P,O,T,C,P 9.00 – 18.00 tel. +371 2005 2008

Nospied šeit un izvēlies nepieciešamos produktus darbu veikšanai mūsu internetveikalā.