Lidmašīnu interjera remonts

NOSPIED UZ PAKALPOJUMA NOSAUKUMA, LAI UZZINĀTU VAIRĀK:

+Ādas sēdekļu remonts

Ja gaisa transporta līdzeklim salonā ir dabīgās ādas sēdekļi, tie ar laiku bojājas. To var salabot, veicot profesionālu remontu ādas izstrādājumam.

Intensīvi ekspluatējot ādas sēdekļus ikdienā, tiem veidojas nonēsājums stūros. Ja to savlaicīgi saremontēs un nokrāsos, tas palīdzēs ieekonomēt līdzekļus šīs detaļas maiņai.
Ādas izstrādājumu remontam tiek izmantoti sertificēti līdzekļi, kas nesatur kaitīgas vielas.

Nopietnu ādas pārvalku bojājumu rezultātā, kā arī nepieciešamības gadījumā tos pāršūt, piedāvājam pilnu pakalpojuma komplektu ar DOA un POE, saskaņā ar EASA PART-21J prasībām.

Remonta un krāsošanas darbus var veikt gan pie mums darbnīcā Rīgā, kā arī telpās pie pasūtītāja. Pakalpojuma cenu ietekmē darbu apjoms un specifikācija. Ja cenu nav iespējams noteikt, piedāvājam veikt pakalpojumu par fiksētu likmi 45 EUR /stundā, kas sevī ietver izmantojamo materiālu patēriņu. Izbraukuma izmaksas darbu veikšanai pie pasūtītāja, klients kompensē pakalpojumu sniedzējam.

Ādas sēdekļu remonts

+Tedral plēves remonts

Visas interjera detaļas lidmašīnās ir laminētas ar speciālu plēvi Tedlar.

Šis materiāls ir viegli kopjams un tas arī ilgi kalpo.
Ikdienā ekspluatējot lidaparātu, var rasties bojājumi laminētajās virsmās, kas pasliktina vizuālo skatu. Tas rada priekšstatu, ka lidmašīna ir veca.

Līdz 1 cm lielus bojājumus var saremontēt ar kompozītmateriāliem vai uzklājot zīmējumu. Cietusī vieta paliek nemanāma pasažierim un labojumu var saskatīt tikai rūpīgi pētot.

+Citu virsmu remonts

Uz metāla virsmām var parādīties dažādi bojājumi tā lietošanas laikā.

Tie var būt skrāpējumi, nelieli iespiedumi u.c. bojājumi. Dažām detaļām var būt plaisas. Vairumā gadījumu to visu var novērst, salabot un, labākam rezultātam, nokrāsot.

Ir gadījumi, kad nomainīt bojāto vietu nemaz nav iespējams, tad mēs varam būt noderīgi ar savām zināšanām un iespējām salabot bojājumu.

Lai precīzi noteiktu iespēju salabot bojājumu, lūdzu atsūtiet skaidru fotoattēlu ar bojājumu un lineālu, lai varam novērtēt remonta iespējas.

JAUTĀJUMU GADĪJUMĀ ZVANIET P-Pk 9:00 – 18:00, Tel.: +371 2005 2008

 

PAVEIKTO MEISTARDABRU GALERIJA