Motocikla mazgāšana, pulēšana un ievaskošana

NOSPIED UZ PAKALPOJUMA NOSAUKUMA, LAI UZZINĀTU VAIRĀK:

+Motocikla pilns mazgāšanas cikls

Lai motocikls ilgāk kalpotu, tas ir regulāri jākopj un jāmazgā. Labi kopts motocikls ne tikai ilgāk kalpo, tas arī priecē saimnieku.

Īpašie kopšanas līdzekļi nodrošinās virsbūves aizsardzību pret netīrumiem, kukaiņiem, putekļiem, kā arī piešķirs papildus spīdumu. Ja Jūs dzīvojiet pie jūras, turiet savu spēkratu saulē, mīliet vizināties gar jūru, vai lietojiet motociklu arī ziemā, tad Jums noteikti ir jāveic pastiprināta motocikla kopšana, lai nodrošinātu spēkrata aizsardzību pret koroziju. Gadījumā, ja braucamrīks ir kļuvis netīrs, tad sāls, kas nosēdusies uz tā, sāk reaģēt ar gaisu, un rada neatgriezenisku, ātri pārņemošu koroziju, it īpaši, ja motocikls tiek novietots atklātās auto stāvvietās.

Ja atvedīsiet savu motociklu uz SMARTSERVICE, mēs parūpēsimies lai tas kļūtu ideāli tīrs!

REZERVĒT LAIKUUZZINĀT CENU

 

мойка мотоцикла

+Motocikla pulēšana

Motocikla pulēšana ir viens no visefektīvākajiem kopšanas veidiem, kas nodrošinās perfektu tīrību, radīs krāsas un lakas kārtas aizsardzību no skābiem lietiem, putekļiem, smilts, kā arī sāls, kas tiek kaisīta uz ceļiem.

 • Pulēšana spīdumam pasargās Jūsu motociklu no nelabvēlīgās apkārtējās vides ietekmes. Pulēšana tiek veikta ar pulēšanas tehniku, kas ļauj vienmērīgi uzklāt aizsargkārtu uz motocikla dekoratīvās apdares elementiem.
 • Vieglā pulēšana ar abrazīviem līdzekļiem tiek ieteikta gadījumā, ja Jūsu motocikla lakas kārta ir pārklāta ar vienmērīgiem skrāpējumiem, kam jau raksturīgs “zirnekļa tīmekļa” efekts.

REZERVĒT LAIKUUZZINĀT CENU

 

Motocikla pulēšana

+Motocikla vaskošana

Pēc motocikla nomazgāšanas, tas tiek apstrādāts ar “ātro vasku”, kas rada savdabīgu vairogu lakojumam. Radītā aizsargkārta efektīvi pasargā motocikla virsbūvi no laikapstākļu un dažādu apkārtējās vides faktoru (augu valsts tauki, motoreļļas, piķis, skābie lieti, sāls maisījumi, ko ielu uzturētāji izmanto ziemas periodā) radīto ietekmi uz lakoto virsmu.

Cietā vaska uzklāšanu iesakām veikt 2 reizes gadā – pirms un pēc ziemas perioda. Tas palīdzēs pasargāt kā tumšas krāsas motociklus, uz kuriem ļoti uzkrītoši redzami skrāpējumi, tā arī gaišas krāsas, uz kuriem labi redzami netīrumi.

REZERVĒT LAIKUUZZINĀT CENU

 

Motocikla vaskošana

+Sagatavošana pārdošanai

Plānojiet pārdot savu motociklu? Mūsu speciālisti palīdzēs Jums to sagatavot pārdošanai.

Pirmspārdošanas sagatavošanas pakalpojumā iekļauts:

 • Motocikla nomazgāšana
 • Attīrīšana no piķa
 • Disku mazgāšana ar skābi
 • Dzinēja mazgāšana
 • Bagāžas nodalījuma slapjā mazgāšana un žāvēšana
 • Pulēšana
 • Vaska uzklāšana
 • Plastikas un gumijas virsmu apstrāde
 • Riepu spīduma uzklāšana

REZERVĒT LAIKUUZZINĀT CENU

 

подготовка мотоцикла к продаже

JAUTĀJUMU GADĪJUMĀ ZVANIET P-Pk 9:00 – 18:00, Tel.: +371 2005 2008

 

PAVEIKTO DARBU GALERIJA