ĀDAS KOPŠANA

Automašīnas ādas salona tīrīšana un kopšana

Ādas kopšana mūsdienās ir nepieciešamība. Netīru ādu vēlams tīrīt vadoties no netīrības pakāpes: vai ar saudzīgu mazgāšanas līdzekli (Mild), vai arī ar spēcīgu līdzekli (Strong). Jauno ādas salonu (līdz 3 gadiem) un lietoto automašīnu salonu kopšana atšķiras ar tīrīšanas pieeju,

kā arī izšķir pielietojamos līdzekļus. Pirmo trīs gadu garumā jaunu ādu nepieciešams  apstrādāt ar mūsu aizsardzības līdzekli ādai (Leather Shield). Priekšmetus no jaunas ādas nav nepieciešams īpaši kopt, pietiekami tikai regulāri apstrādāt virsmu ar aizsardzības līdzekli pret skrāpējumu, noberzumu rašanos un izbalēšanas. Īpaši uz autovadītāja sēdekļa, pēc triju gadu lietošanas, ir redzamas noberzuma pēdas. Šādu pazīmju rašanos var novērst, regulāri kopjot ādu.

Autovadītāja sēdekļus nepieciešams apstrādāt ar aizsargājošo līdzekli vienu reizi trijos mēnešos, ādas apšuvumu uz durvīm un paneļiem – katrus 6-12 mēnešus.

Sākotnēju krāsu noberzumiem un saskrāpētām virsmām (visbiežāk tie ir autovadītāja un visi priekšējie sēdekļi) var atgriezt līdzeklis Leder Fresh. Šis pats līdzeklis veido uz ādas virsmas vienmērīgu aizsargslāni.

Ja Jums būs nepieciešama palīdzība ādas mēbeļu, automašīnas salona un citu ādas izstrādājumu remontā un kopšanā, jautājiet SMARTSERVICE, profesionalitāte un kvalitāte garantēti.

Ādas kopšana

 

 

+Ādas tīrīšanas noteikumi

  • Vienmēr ir jāsāk ar „vissaudzīgāko” tīrīšanas līdzekli, lai izvairītos no iespējamiem ādas bojājumiem pārāk spēcīgo ķīmikāliju dēļ. Ja vājš līdzeklis nepalīdz, pielietojiet tikai nedaudz spēcīgāku, nevis visspēcīgo līdzekli no visas sērijas.
  • Pirms tīrīšanas uzsākšanas ir vērts padomāt, ar kādu tieši līdzekli vislabāk noņemt netīrumus, ievērojot ādas tipu – ar porainu virsmu, vai poras ir aizvērtas un āda ir gluda. Vai netīrumi ir ieēdušies, vai vienkārši plankums uz virsmas. Varbūt tie ir eļļas plankumi vai arī vienkārši citas izcelsmes netīrumi.
  • Jebkuru tīrīšanas līdzekli vispirms ir jāizmēģina uz tādas ādas priekšmeta virsmas, kas neatrodas redzamā vietā. Un pat tad, kad Jūs pārliecināsieties, ka viss ir kārtībā, labāk no sākuma iztīrīt mazu apgabalu, uzreiz izžāvējot to ar fēnu zem auksta gaisa strāvas. Ja tomēr uz virsmas paliek pēdas vai tīrīšanas līdzeklis pēkšņi reaģē ar ādu, ir nepieciešams konsultēties ar speciālistu.
  • Ja virsma labi iesūc ūdeni, to jātīra, izmantojot minimālu ūdens daudzumu, cenšoties darīt visu akurāti, vienmērīgi uzklājot tīrīšanas līdzekli un ūdeni, lai izvairītos no plankumu un traipu rašanās.
Padomi vecas (gludās) ādas tīrīšanā:
Vienmēr pirms apstrādes ir jāiztīra virsma ar vidējo vai spēcīgo mazgāšanas līdzekli (Mild Leader Cleaner vai Strong Leader Cleaner). Ja virsmu sākotnēji neiztīrīt, netīrumi, reaģējot ar kopšanas līdzekļi (krēmu), ieēdas ādas virsmas pārklājumā. Tas ir, pārklājot ādu ar krēmu bez iepriekšējas tīrīšanas, tiek veidoti papildus slāņi no krēma un netīrumiem un rezultātā āda zaudē daudzas savas izcilās īpašības. Izmantojot mūsu tīrīšanas sukas, Jūs ievērojami atvieglosiet sev darbu šādu netīrumu novēršanai.

nahapuhastus

 

 

 

 

+371 2005 2008, domina@smartservice.lv