AUTO VIRSBŪVES IEVASKOŠANA

Virsbūves apstrāde ar vasku ir vienkāršākais veids kā pasargāt automašīnu. Vasks ne tikai piešķir spīdumu, tas arī pasargā virsbūves lakas kārtu.

Vaska iedarbība ir efektīva – tas piešķir virsbūvei hidrofobisku īpašību un pasargā, lai uz virsbūves nenonāktu ķīmiski aktīvas vielas, kā arī kavē abrazīvo daļiņu bojājumu rašanos uz virsbūves.

Nepieciešamības gadījumā piedāvājam dažādus vasku veidus. Ja ir svarīga ilgtermiņa iedarbība, tad iesakām izmantot nano un augstvērtīgi tehnoloģiskus pārklājumus. Ja automobilis jau zaudējis spozmi, pārklājies ar skrāpējumiem un tā saucamo “zirnekļu tīmekli”, tad iesakām veikt virsbūves pulēšanu pirms aizsarglīdzekļa uzklāšanas.

auto vahatamine


AUTO PĀRKLĀŠANA AR ĀTRO VASKU

Ātrā vaska uzklāšana notiek pēc auto virsbūves nomazgāšanas. To izmanto ar mērķi pasargāt auto virsbūvi no vides nelabvēlīgās ietekmes.

Aizsarglīdzeklis “ātrais vasks”, kas tiek uzklāts pēc automašīnas nomazgāšanas, ir kā vairogs virsbūves lakas kārtai. Izveidojusies aizsargkārta efektīvi sargā virsbūvi no nelabvēlīgo ārējo faktoru ietekmes un nodrošina automobiļa aizsardzību pret tiešiem dažādu vielu uzbrukumiem virsbūves lakas kārtai. Tie varētu būt gan augu sveķi, gan darva, skābie lieti, sāls sajaukumi, kas tiek izmantoti ziemas periodā, u.c.

Šis aizsardzības līdzeklis darbojas vienkārši. Pēc auto mazgāšanas, tiek uzklāts vasks, kas rada virsbūvei hidrofobisku efektu, iekļūstot virsbūves lakas porās, aizkavējot ķīmiski aktīvo vielu nokļūšanu lakā un krāsā, aizsargājot virsbūvi no abrazīvo vielu iedarbības. Par to, ka virsbūve ir apstrādāta ar vasku, var pārliecināties tikai auto mazgāšanas procesā (ūdens bumbiņas ripo pa virsmu), lietainā laikā vai pēc izteikti spēcīgāka lakas spīduma, kā pirms tā apstrādes.
Ieteikums: Ar ātro vasku virsbūve jāapstrādā tumšā telpā.

vahatamine


BIEŽĀK UZDOTIE JAUTĀJUMI

+Cik ilga ir vaska iedarbība uz virsbūves?

Vaska iedarbība ir atkarīga no sekojošiem faktoriem: vaska tips, laikapstākļi, auto nobraukums, mazgāšanas biežums, auto stāvēšanas apstākļi un virsbūves stāvoklis pirms vaska uzklāšanas. Ja automašīna ir jauna vai tikko pēc pulēšanas, cietais vasks var pildīt savu funkciju līdz pat 6 mēnešiem, šķidrais vasks saglabā savu efektu 1 līdz 3 mēnešu garumā.

+Kad labāk pārklāt automašīnu ar vasku?

Ja vasku lieto kā aizsarglīdzekli, tad labākais periods, kad to uzklāt ir rudens-ziemas laikā, jo dubļi un netīrumi, kas atrodas uz ceļiem gada aukstajā laika periodā, ir ļoti nelabvēlīgi un izraisa virsbūves koroziju un citus bojājumus. Vaskam, ko uzklāj pavasarī, lielākoties piemīt vizuālais efekts – auto saglabā spīdumu un ilgāku laiku paliek tīrs.

 

JAUTĀJUMU GADĪJUMĀ ZVANIET P,O,T,C,P 9.00 – 18.00 tel. +371 2005 2008

VĒLATIES VEIKT SAVAS AUTOMAŠĪNAS VASKOŠANU PAŠI?

Nospied šeit un izvēlies atbilstošu produktu mūsu veikalā.