VĒJSTIKLA REMONTS

Bojāts vējstikls mazina redzamību un pārvietošanās drošību. Stikla robu var aizpildīt, savukārt plaisu iespējams apturēt.

Vējstikla bojājumam ir nevienmērīga forma, lielums un garums. Visbiežāk tas rodas no akmens trieciena pret vējstiklu, vai no nepareizas logu tīrītāju gumijas izvēles. Iespējams novērst arī skrāpējumus no stikla Jūsu automašīnā.

Bojājumu, kas radies vējstiklā, ieteicams labot nekavējoties, kamēr nav parādījušās papildus plaisas un robā nav iekļuvuši netīrumi.

Katrs vējstikla bojājums ir individuāls un tam ir daudz dažādi aspekti. Vai remontēt to, vai labāk mainīt stiklu? Vai ar šādu bojājumu var droši braukt tālāk? Sniegsim Jums BEZMAKSAS konsultāciju kā labāk rīkoties.

Uzmanību! Tikko radušos robu vai plaisu iesakām aizlīmēt ar caurspīdīgo līmlenti, lai tam nepiekļūtu ne ūdens, ne netīrumi.

Šeit Jūs iegūsiet papildus informāciju par stikla remontu.

REZERVĒT LAIKUUZZINĀT CENU

klaasiparandus


STIKLA SKRĀPĒJUMU PULĒŠANA

Skrāpējumi vējstiklā ir ļoti kaitinoši. Šādu bojājumu cēlonis var būt smilts graudiņi, kas nokļuvuši logu tīrītāju gumijā, vai stikla blīvējumā, kad sānstikls tiek nolaists vai pacelts. Ziemā bojājumu var gūt, ar skrāpi kasot ledu no stikla.

Stikla caurskatāmību iespējams atgūt, ja bojājums nav dziļš. Izmantojot speciālu tehnoloģiju, pareizus materiālus un instrumentus, skrāpējumus var novērst uz visiem laikiem. Skrāpējums tiek slīpēts un tad pulēts līdz spīduma atgūšanai.

REZERVĒT LAIKUUZZINĀT CENU

klaasikriimude eemaldamine


JAUTĀJUMU GADĪJUMĀ ZVANIET P,O,T,C,P 9.00 – 18.00 tel. +371 2005 2008

Nospied šeit un izvēlies nepieciešamos produktus darbu veikšanai mūsu internetveikalā.