Profesionāla, dažādu materiālu virsmu mazu līdz vidēji lielu defektu novēršana, kas līdzvērtīga restaurēšanai – stikla, koka un keramikas virsmām mājās, birojos, restorānos, viesnīcās un prezentācijas telpās (piemēram Autosalonos) vai pat būvobjektos, izbraucot pie klienta.

lai

SMARTSERVICE piedāvā pakalpojumus dažādu virsmu bojājumu un defektu novēršanai, kas radušies ikdienas lietošanas, būvniecības vai transportēšanas laikā. Darbs tiek veikts, izmantojot stundas likmi 30 EUR iekļauts PVN (ārpus Rīgas, papildus ceļa izdevumu segšana). Cena sevī ietver gan atalgojumu par darbu, gan izejmateriālu izmaksas. Mūsu meistarus ieteicams izsaukt pirms būvobjekta nodošanas – novērsīsim bojājumus pirms objekta nodošanas klientam.

Esam specializējušies dažādu materiālu virsmu bojājumiem, mūsu pakalpojumu spektrs ir plašs un tas aptver sekojošu apdares materiālu kopumu, sk. zemāk.
Ja problēma radusies uz virsmas materiāla, kas sarakstā nav minēts, sazinieties ar mums, lai precizētu nepieciešamo informāciju.JA JUMS RADUŠIES JAUTĀJUMI, ZVANIET VAI RAKSTIET.
+371 28635200
info@smartservice.lv